Корзина
2 отзыва
Монтаж систем вентиляції в торговому центрі Агора
Контакты
ООО «Научно-производственный центр вентиляции и кондиционирования»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097470-45-63директор
+38038277-75-43менеджеры
+38097329-80-39финансовый директор
+38097470-45-63научный консультант
Александр Владимирович Снозык
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийул. О.Кобылянской, 3529008
snozyk
Карта

Монтаж систем вентиляції в торговому центрі Агора

Монтаж систем вентиляції в торговому центрі Агора

Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування завершує монтаж систем вентиляції, повітряного опалення і кондиціонування в торговому центрі "Агора"

Торговий центр Агора відкрився в Хмельницькому недавно і зразу став однією з найпопулярніших торгівельних точок. Важливу роль у створенні комфорту для покупців і продавців створюють сучасні системи вентиляції, повітряного опалення і кондиціонування, які встановлені на цьому торговому центрі. Роботи велись швидкими темпами і за декілька місяців мешканці Хмельницького отримали красивий, сучасний, комфортабельний торгівельний центр.

Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування – виконавець проекту і монтажу систем вентиляції

 

Проектування і монтаж усіх систем виконував Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування, який поправу можна вважати найкваліфікованішою і найпотужнішою компанією в Хмельницькому регіоні. Центр вентиляції та кондиціонування має власну виробничу базу, висококваліфікованих спеціалістів і професійних монтажників, які виконують вентиляційні задачі будь-якого рівня складності. Підтвердженням його рівня є величезний список об’єктів, виконаних силами наших спеціалістів. На наших сайтах можна побачити найцікавіші фотографії з об’єктів, статті з рекомендаціями, прайси тощо.

Характеристика систем вентиляції і кондиціонування

На ТЦ Агора підтримання мікроклімату протягом усього року буде здійснюватись з допомогою 12 руфтопів (дахових кондиціонерів промислового класу), які можуть виконувати як просту вентиляцію, так і повітряне опалення і охолодження приміщень торгівельного центру. Для цього використано руфтопи марки RUUD i ACM. Для розуміння пояснимо, що кожен руфтоп складається з промислового вентилятора, газової пічки, фреонового охолоджувача і системи автоматики.

Обігрів і охолодження приміщень на ТЦ АГОРА проводиться руфтопами марки RUUD

Від кожного руфтопа змонтовано мережу утеплених повітропроводів для подачі і витяжки повітря з кожного приміщення. В процесі проектування системи кондиціонування розраховувались потрібні потужності тепла і холоду, залежно від параметрів і призначення приміщень.

До речі, при проведенні перепроектування внутрішніх перестінків обов’язково потрібно погоджувати з проектантом вентиляційних систем, щоб забезпечити необхідну продуктивність вентиляційної мережі. Інакше система кондиціонування не буде забезпечувати задані температурні режими.

Забезпечення мікроклімату системами кондиціонування

Кожен руфтоп обслуговує декілька приміщень, тому надзвичайно важливо провести якісну пусконаладку, регулювання повітрообміну в кожному з приміщень, регулювання витрати повітря через кожен повітророзподільний пристрій, дифузор чи гратку. На даний момент цей етап роботи ще не завершений, через те, що не всі приміщення запрацювали на повну потужність. Спеціалісти компанії провели попередні випробування на усіх руфтопах, перевірили роботу усіх агрегатів і вузлів. Однак остаточне налагоджування систем кондиціонування  проводиться при повному тепловому навантаженні і максимальних зимових і літніх температурах.

Таким чином, спеціалісти Науково-виробничого центру вентиляції та кондиціонування провели основні роботи по монтажу вентиляційного обладнання і мереж та готові до остаточного введення в експлуатацію. В наступній статті буде показано як користуватись пультами для налаштування параметрів мікроклімату, виставляти режими роботи вентиляторів, необхідні температури тощо.

facebook twitter
Предыдущие статьи