Корзина
2 отзыва
Як вибирати кондиціонер - Как выбирать кондиционер
Контакты
ООО «Научно-производственный центр вентиляции и кондиционирования»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097470-45-63директор
+38038277-75-43менеджеры
+38097329-80-39финансовый директор
+38097470-45-63научный консультант
Александр Владимирович Снозык
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийул. О.Кобылянской, 3529008
snozyk
Карта

Як вибирати кондиціонер - Как выбирать кондиционер

Як вибирати кондиціонер - Как выбирать кондиционер

Как выбирать кондиционер?. В статье предоставлен рейтинг моделей кондиционеров по надежности, качеству, сроку службы

Кондиціонери найвищого рівня надійності

Перші місця в рейтингу надійності, якості, терміну служби кондиціонерів завжди займали і займатимуть тільки ці чотири бренди Daikin, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric i Toshiba, які по праву називають елітою світового рейтингу систем кондиціонування, з чим не можуть не погодитися конкуренти. Кондиціонери, які випускаються під такими марками, як Daikin, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric не продаються в супермаркетах, а тільки професійними кліматичними компаніями. Рівень надійності цих кондиціонерів такий, що вони в змозі працювати без капітального ремонту протягом десяти-п’ятнадцяти років, вимагаючи для себе лише своєчасного сервісного обслуговування. А якщо вам ще пощастило з компанією-монтажником кондиціонера, то ви отримаєте справді прилад, близький до досконалості. Ці кондиціонери ми рекомендуємо як найбільш надійні! Заводи з виробництва цих кондиціонерів розташовані як на території самої Японії, так і на території інших держав, таких як Бельгія, Чехія, Таїланд і навіть в Китаї. Усі виробничі процеси по збірці кондиціонерів відбуваються під жорстоким контролем якості і мають більше десяти контрольних точок тестування (на відміну від інших).

Якщо плануєте встановити кондиціонер в приватний будинок чи квартиру з ремонтом – цей вибір саме для Вас.

Кондиціонери високого рівня надійності

Високий рівень надійності найкраще показують кондиціонери Gree. Число відмов у роботі обладнання GREE не перевищує 0,1% від усієї випущеної продукції. Кожна нова серія кондиціонерів GREE спочатку випробовується на внутрішньому ринку на протязі року, і тільки потім надходить на експорт. 100% вхідний контроль комплектуючих, власна збірка плат управління забезпечує безвідмовну роботу.

Про високу якість збірки говорить і той факт, що багато іменитих компаній, що славляться бездоганною якістю, довіряють збірку своїх моделей саме GREE. На заводі GREE, окрім власне продукції під маркою GREE, випускається ряд моделей таких брендів, як MITSUBISHI, SANYO, YORK, TRANE, ARISTON, та ін.. GREE спеціалізується тільки на виробництві кондиціонерів, що забезпечує зосередженість всіх потужностей та інтелектуальних сил тільки на виробництві цього виду обладнання. GREE не копіює чужі ідеї, чужі моделі, не користується технологіями з "чужого плеча". Розробка нових технологій та виробництво продукції забезпечується фахівцями однієї компанії.

У числі власних розробок компанії - унікальна кріокаталітична система очищення повітря, кондиціонери з управлінням з мобільного телефону, кондиціонери, генеруючі кисень, кондиціонери, що автоматично задають температуру залежно від того, скільки людей перебуває в приміщенні і багато інших. Моделі GREE вважаються одними з найтихіших у світі - рівень шуму кондиціонера не перевищує 24 дБ.

Моделі кондиціонерів високого рівня надійності найчастіше вибирають для комерційних і приватних приміщеннях, розраховуючи отримати від кондиціонера максимум віддачі за помірну ціну.

Кондиціонери середнього і низького рівня надійності

З середнього рівня надійності найкраще показують себе Carrier, McQuay, Cooper&Hunter.

Кондиціонери низького рівня радимо взагалі не вибирати, тому що кількість відмов часто буває дуже велика. Наприклад з однієї партії даного класу нам доводилося доводити "до розуму" 1/3 від загальної кількості. Кондиціонери низького рівня надійності і тривалості служби можуть використовуватись виключно для поодиноких та нечастих включень.

Зрозуміло, що нам самим не вигідно радити споживачем "погані" кондиціонери, а споживач в праві вибирати бренд - ми Вам тільки радимо і даємо статистику.

Насамкінець можна наголосити, що при купівлі кондиціонера у нас, покупець отримує нашу офіційну гарантію, а при купівлі кондиціонера в інтернет-магазині – гарантію виробника. Тому кожен мусить сам вибирати, що йому вигідніше - отримати економію в сто гривень в інтернет-магазині і при виникненні проблем самому шукати в Китаї виробника кондиціонера, чи отримати повний комплекс послуг, включаючи продаж, поставку, монтаж, сервісне обслуговування і справжню гарантію, звернувшись в професійну компанію.

В будь-якому випадку потенційний клієнт завжди може розраховувати на нашу підтримку і допомогу. Звертайтесь - наші консультації безкоштовні!

Більше статей читайте на наших сайтах: www.vent.org.ua, www.ooo-vent.uaprom.net, www.vent.ho.ua

 

Рейтинг

Бренд

Місце виробництва

Найвищий рівень надійності

1

DAIKIN

 Японія , Бельгія ,Чехія , Таїланд  (якщо Китай - середній рівень)

2

MITSUBІSHI ELECTRIC

Таїланд, Великобританія, Японія

3

MITSUBІSHI HEAVY

Таиланд  (якщо Китай - середній рівень)

4

TOSHIBA

 Японія ,Таїланд

Високий рівень надійності

5

Gree

Гонконг

6

Panasonic

Малайзія, (якщо Китай - середній рівень)

7

 Hitachi

Японія, Малайзія,  Китай

8

Fujitsu, Genaral, Fuji Electric

Малайзія,  Китай

Середній рівень надійності

9

Carrier

США, Тайланд,  Китай

10

 McQuay

 Малайзія  

11

Cooper&Hunter

 Гонконг (завод Gree)

12

Midea

Китай

13

 LG

  Корея, Турція

14

Samsung

 Корея, Таиланд, Китай

15

 Hyundai (Winia)

 Корея, Китай

Низький рівень надійності

16

 Daewoo

 Корея

17

 Chigo

 Китай

18

 Ballu

 Китай

19

Saturn

Китай

20

Olmо

Китай

Найнижчий рівень надійності

21

Osaka

Китай

22

Delonghi

Китай

23

 Sensey

Китай

24

Eurofan

Китай

 

Олександр Снозик,

 кандидат технічних наук,

технічний директор

 Науково-виробничого центру

вентиляції та кондиціонування

м. Хмельницький, вул. Димитрова 4,

Безкоштовні консультації телефоном

facebook twitter